MHP’li Abdurrahman Başkan “2053 ve 2071 hedeflerine büyük bir inançla yürüyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk milletinin sıkıntısında ve derdinde hep yanında olmaya gece gündüz demeden gayret ettiklerini bildirdi.

  • 21 Kasım 2023
  • 459

MHP’li Abdurrahman Başkan “Cumhuriyet'imizin yeni 100 yılını ülkemizi şaha kaldıracak liyakat sahibi kadrolarımızla Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin 1992 yılında açıklamış olduğu '2023 Lider Ülke Türkiye' hedefimize emin adımlarla ilerlediğimiz gibi bizim için bir Kızıl Elma olan 2053 ve 2071 yılı içinde tüm kadrolarımızla büyük bir inanç ile yürüyoruz” dedi.

MHP’nin 9. Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı Konya, Antalya, Isparta, Karaman, Mersin, Adana ve Aksaray il teşkilatlarının katılımları ile bugün Konya’da gerçekleştirildi.

Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'nın başkanlığındaki toplantıya bölge milletvekilleri, İl Başkanları, İlçe Başkanları, Ocak Başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

MHP’Lİ BAŞKAN’IN KONUŞMASI

İstişare toplantısında bir konuşma yapan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan şunları söyledi:

“BÜYÜK TÜRK MİLLETİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

"Adaletten sanata, sanayiden eğitime, ulaştırmadan sağlığa, spordan kültürel hayata, tarımdan teknolojiye, çevre ve iklim değişikliğinden kentsel dönüşüme, diplomasiden turizme, ekonomiden siyasete varıncaya kadar her alanda yeni yüzyılın ruhunu kavrayan ve aslında devam eden yapısal dönüşüm hamlesini hızlandıran, önümüzdeki yüzyılı Türkçe kuşatan bir milli stratejinin el birliğiyle oluşturulup olgunlaştırılması için Milliyetçi Hareket Partisi kadroları olarak hep birlikte ‘Türk milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım’ diyen Bilge Kağan’ı kendimize yol haritası bilerek büyük Türk milleti için çalışmaktayız.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin de her zaman ifade ettiği ‘Türk Asrı’ yılında, ülkemizin her yönden bağımsızlığını pekiştirecek, toplumsal refahını artıracak adımlar noktasında atılacak her adıma destek vermek sadece milletvekili, belediye başkanı veya teşkilat başkanı olarak değil her birimizin birer vatandaş olarak da en aslı önceliğimiz ve görevimizdir.

21. Yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin muhasır medeniyetler seviyesine çıkması tamamen yerli ve milli politikalarla mümkün olacaktır.

“MHP MİLLETİMİZİN SIKINTISINDA VE DERDİNDE HEP YANINDA"

Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletimizin ne sıkıntısı, ne derdi varsa hep yanında olmaya gece gündüz demeden gayret ediyoruz.

Cumhuriyet'imizin yeni 100 yılını ülkemizi şaha kaldıracak liyakat sahibi kadrolarımızla Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin 1992 yılında açıklamış olduğu '2023 Lider Ülke Türkiye' hedefimize emin adımlarla ilerlediğimiz gibi bizim için bir Kızıl Elma olan 2054 ve 2071 yılı içinde tüm kadrolarımızla büyük bir inanç ile yürüyoruz.

Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatları doğrultusunda 24 Temmuz’da ‘2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla başlayan çalışmalarımız 31 Mart 2024’de gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimlerinin Cumhur İttifakı'nın zaferiyle sonuçlanması ile taçlanacaktır.

İNSANLARIMIZ ZİLLETTEN KURTULACAK ÜRETKEN BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK

14 Mayıs seçimleri öncesi kurulan 6+1 masadan oluşan zillet ittifakının elinde olan belediyelerin olduğu şehirlerde hizmetten yoksun kalan vatandaşlarımız beklentisiz ve kesintisiz hizmete Cumhur İttifakı ile kavuşacak ve üretken belediyecilikle tanışacak ve uyumlu bir yönetimle umutlu bir geleceğe kavuşacaktır." (Haber Merkezi)
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. Şimdi ilk yorumu siz yapın!

Yorum Yapın

Email adresiniz gizlenecektir. Zorunlu alanlar (*) ile işaretlenmiştir.


Benzer Haberler