Yerel hayvan görevlisi olmak isteyene ücretsiz eğitim

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, yerel hayvan görevlisi olmak isteyenlere ve ev hayvanı satışı yapan kişilere yönelik ücretsiz eğitim seminerleri düzenleyecek.

  • 25 Ocak 2024
  • 1260

Eğitimlere katılmak isteyenlerin 16 Şubat Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçe yoluyla Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne başvurması gerekiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Bakanlığı ile işbirliğiyle, 27 Şubat 2024 tarihinde, “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” düzenlenecek.  28 Şubat 2024 tarihinde ‘ Ev Hayvanı Satışı Yapan Kişilere –Petshop Sahiplerine Yönelik’ ücretsiz sertifikalı eğitim semineri 09.00- 17.00 saatleri arasında ASAT Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Eğitimlere katılmak isteyen vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 16 Şubat Cuma günü saat 17.00'a kadar dilekçe yoluyla başvurabilecek.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Eğitime katılmak isteyenlerin dilekçe, hayvan koruma dernekleri ve vakıflarına üye ya da bu konuda faydalı hizmetler yapmış olduğunu gösteren belge(herhangi bir vakfa veya kuruluşa üye olmayanlar için Antalya Veteriner Hekimler Odasına kayıtlı özel klinik ve hastanelerden de alınabilir), ikametgah belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisini başvuru esnasında yanında bulundurması gerekiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi / BültenYerel hayvan görevlisi olmak isteyene ücretsiz eğitim

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. Şimdi ilk yorumu siz yapın!

Yorum Yapın

Email adresiniz gizlenecektir. Zorunlu alanlar (*) ile işaretlenmiştir.


Benzer Haberler