Yörüklerden Uşak Valisine ziyaret

2019-06-15 11:18:08 / / 314 kez görüntülendi

Yörüklerden Uşak Valisine ziyaret

Manavgat Yörük Türkleri Dernek Başkanı Ramazan Arslan ve beraberinde Antalya Yörük Dernekleri Başkanı Abdullah Duman ile 30 Yörük Dernek Başkanı Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ı makamında ziyaret etti.

Manavgat Yörük Türkleri Dernek Başkanı Ramazan Arslan ve Antalya Yörük Dernekleri Başkanı Abdullah Duman ile 30 Yörük Dernek Başkanı Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen ziyaret sırasında Yörük Türkleri dernek başkanları Vali Funda Kocabıyık’a plaket ve çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Yörük kökenli olan uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın geçtiğimiz aylarda Uşak yaylasında 20 kilometrelik bir yürüyüş gerçekleştirerek kendilerini onurlandırdıklarını ifade eden Manavgat Yörük Türkleri Dernek Başkanı Ramazan Arslan, bu nedenle vali hanımı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sunduklarını belirterek “Uşak valimiz Sayın Funda Kocabıyık hanımefendiyi Yörük kökenli olmasından dolayı makamında 30 Yörük Türkleri dernek başkanı ve yöneticileri ile birlikte ziyaret ederek teşekkürlerimizi sunduk. Aynı akşam bizleri Uşak’ta konuk eden Vali Hanım’a tüm Yörükler adına içten teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER