CHP’li Şahin yetkilileri göreve çağırdı

2019-06-15 11:16:41 / / 275 kez görüntülendi

CHP’li Şahin yetkilileri göreve çağırdı

Antalya Kızılarık Mahallesi'nde bulunan, Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi'ndeki  Atatürk büstünün metruk bir binanın damına konulması olayı ile ilgili CHP Antalya İl Örgütü, başta Antalya Valisi olmak üzere tüm yetkilileri göreve çağırdı.

CHP Antalya Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Atatürk büstüne yapılan bu saygısızlığı kabul etmelerinin asla mümkün olmadığını belirterek, “Yapanların en kısa sürede bulunup cezalandırılmasını diliyor ve bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız” dedi.

Başkan Şahin, Kızılarık Mahallesi’ndeki Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Atatürk büstünün okulun bahçesindeki metruk bir binanın damına konulduğunu ifade ederek, “Bir eğitim kurumunda yaşanan bu rezaletin sorumlularının bulunarak gereğinin yapılması için Milli Eğitim İlçe ve İl Müdürünü, Sayın Kaymakam ve Sayın Vali Munir Karaloğlu’nu göreve davet ediyorum” dedi.

Kızılarık Mahallesi’nde bulunan Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Atatürk büstü okulun bahçesindeki metruk bir binanın damına konulduğunu, ülkede kimi odakların, bir yandan Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyet’in tüm nimetlerinden yararlanırken bir yandan da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ e hakaret etme alçaklığını gösterebilmekte olduğunu ifade ederek, “Bir eğitim kurumunda yaşanan bu rezaletin sorumlularının bulunarak gereğinin yapılması için Milli Eğitim İlçe ve İl Müdürünü, Sayın Kaymakam ve Sayın Vali Münir karaloglu nu göreve davet ediyorum. Atatürk büstüne yapılan bu saygısızlığı kabul etmemiz asla mümkün değildir. Atatürk büstünün okulun damında ne işi var. Sorumluların en kısa sürede bulunup cezalandırılmasını diliyor ve ayrıca bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER