Polisten uyuşturucu tacirlerine darbe

2019-06-15 11:15:37 / / 238 kez görüntülendi

Polisten uyuşturucu tacirlerine darbe

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri iki noktada gerçekleştirdikleri operasyon sonucunda yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirdi. Acısu’da araç içinde yapılan aramalarda 4 bin 500 gram esrar, Üçgen Mahallesi’nde bir evde yapılan aramada ise 3 bin 100 gram Skunk yakaladı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü  görevlilerince Antalya genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik olarak yapılan çalışmalarda kapsamında 4 bin 500 gram esrar, 3 bin 100 gram Skunk ele geçirildi.

3 kişinin araç ile Antalya’ya uyuşturucu madde getirecekleri ve getirdikleri, uyuşturucu maddeyi piyasaya sürecekleri iddiaları üzerine Acısu mevkiinde 3 kişinin bulunduğu araç durduruldu. Araçta yapılan kontrolde toplam daralı ağırlığı 4 bin 500 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü  görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde 3 şüpheli yakalandı.  “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” suçundan haklarında işlem yapılan 3 kişinin Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından işlemlerinin tamamlanmasından sonra Antalya Sulh Ceza Hakimliği tarafından 1 kişi  tutuklandı,2 kişi de adli kontrol ile serbest bırakıldı.

3 BİN 100 GRAM SKUNK
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü  görevlileri, Üçgen Mahallesi’nde uyuşturucu madde depoladıkları ve bu uyuşturucuları araç ile dağıttıkları iddialar üzerine yapılan çalışmalarda 2 şüpheli şahsı yakaladı.

Araçta yapılan arama sonucunda satışa hazır alüminyum folyoya sarılı halde 15 paket daralı ağırlığı 96 gram esrar (Skunk) maddesi ele geçirildi.

Şüpheli şahıslara ait Üçgen Mahallesi’nde bulunan ikamette yapılan aramada satışa hazır halde 151 paket olmak üzere toplamda daralı 3 bin 100 gram esrar (Skunk) maddesi, 1 adet uyuşturucu maddeleri tartmakta kullanılan hassas terazi ile 1 adet tabanca, 1 adet tabancaya ait şarjör ile 8 adet fişek ele geçirildi.

Şüpheli şahıslar hakkında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” suçundan işlem yapılmış, şüpheli şahıslar Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca işlemlerinin tamamlanmasına müteakip Antalya Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanmıştır. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER