Aranan şahıs yankesicilik yaparken yakalandı

2019-06-15 11:15:05 / / 299 kez görüntülendi

Aranan şahıs yankesicilik yaparken yakalandı

Motosiklet ile seyir halinde E.U’nun arka cebindeki telefonu alan R.G tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüpheli R.G’nin A.Ç.D adına kayıtlı başkasına ait kimlik kullandığı Asayiş Büro Amirliği görevlileri tarafından tespit edildi.

Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda motosiklet ile seyir halinde olan E.U’nun arka cebinden cep telefonunu alan ve başkasına ait kimlik kullanan R.G tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bahçelievler Mahallesi’nde bir kavşakta E.U’a ait cep telefonunu, motosiklet ile seyir halinde iken arka cebinden çekilip alınması sonucu meydana gelen yankesicilik olayı ile ilgili olarak

 Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde olaya karışan şüpheli şahsın Adana iline kayıtlı 01 plakalı araç ile olay yerinden ayrıldığı, aracın PTS kayıtlarından 2  Haziran günü Adana ilinde olduğu, 08 Haziran  günü Manavgat’ a tekrar giriş yaptığı tespit edilerek, araç içerisinde A.Ç.D isimli şahıs yakalandı.

Şüpheli A.Ç.D isimli şahıs hakkında yapılan incelemede şahsın gerçek kimliğinin R.G olduğu, başkasına ait kimlik kartını kullandığı ve “ Birden Fazla Kişi ile Silahla Tehdit” suçundan arandığı tespit edildi.

Şüpheli R.G hakkında “Başkasına Ait Kimlik veya Kimlik Bilgilerinin Kullanılması, Resmi Belgenin Düzenlenmesinde Yalan Beyanda Bulunmak ve Yankesicilik” suçlarından işlem yapıldı.

 İşlemlerinin tamamlanmasından sonra Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edilen şüpheli R.G Manavgat Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklandı. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER