Restoran fareleri yakalandı

2019-05-23 13:09:20 / / 1129 kez görüntülendi

Restoran fareleri yakalandı

Manavgat’ta 4 restoranı soyan 2 kişi Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlileri tarafından yakalandı. Suça Sürüklenen Çocuk O.C ve Suça Sürüklenen Çocuk O.A hakkında adli işlem gerçekleştirildi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri Aşağı Hisar Mahallesi’nde 1 restoranı, Eski Hisar Mahallesi’nde 1 restoran ve 1 kafe, Örnek Mahallesi’nde 1 restoranı soyan 2 kişiyi yakaladı.

Aşağı Hisar Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir restoranın sürgülü camını zorlayarak açan, yazar kasa içinden 70 TL para çalınması ile ilgili hırsızlık, Örnek Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan bir restoranın açılır kapanır balkon camını zorlayarak, tipbox kutusu ile masa üzerinde bulunan kahve kutusunun içinden ve çekmeceden yaklaşık 940 TL çalınması ile meydana gelen hırsızlık, Eski Hisar Mahallesi 9539 Sokak’ta bir kafenin sürgülü camını zorlayarak yazar kasa içinden 40-50 TL para çalınması ve Eski Hisar Mahallesi Hisar Caddesi üzerinde bulunan bir restoranın kapısını zorlayarak 1 adet dizüstü bilgisayar, 3 adet playstation, 7 adet çeşitli marka ve boylarda led TV ve 20 şişe şarap çalınması ile ilgili hırsızlık olaylarının failleri Manavgat Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda yakalandı.

Güvenlik kameralarının incelenmesi sonucunda 4 restorandan para ve eşya çalarak hırsızlık olayını gerçekleştiren şahısların Suça Sürüklenmiş Çocuk O.C ve Suça Sürüklenmiş Çocuk O.A olduğu tespit edildi. Ayrıca alınan parmak izi sonucunda Hisar Caddesi üzerinde bulunan restoranda meydana gelen hırsızlık olayının failinin de Suça Sürüklenmiş Çocuk O.C olduğu tespit edildi. Şüpheliler hakkında hırsızlık suçundan adli işlem gerçekleştirildi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER