Çağdaş, Demokrat Muhasebeciler seçime hazır

2019-05-15 11:46:21 / / 432 kez görüntülendi

Çağdaş, Demokrat Muhasebeciler seçime hazır

Manavgat Serbest Muhasebeciler Odası (MASMO) seçimlere hazırlanıyor. 18 Mayıs’ta genel kurul yapacak olan MASMO, 19 Mayıs’ta yeni başkanını belirleyecek. Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Gurubu Başkan Adayı Nezih Özgenç, “Asıl mesele birleşe, birleşe büyüyebilmektir. Bu anlayışın adı çağdaş, demokrat anlayıştır. Adresi Manavgat Çağdaş Demokrat Gurubu’dur” dedi.

18 Mayıs tarihinde genel kurul, 19 Mayıs tarihinde seçimlere girecek olan Manavgat Serbest Muhasebeciler Odası (MASMO) yeni başkanını belirleyecek. Manavgat Çağdaş, Demokrat Muhasebeciler, seçimler nedeniyle bir basın toplantısı düzenleyerek seçimlere girecek olan yönetim, disiplin ve denetim kurulu üyelerini tanıttı.

MASMO Başkanı ve Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Gurubu Başkan adayı olarak seçimlere giren Nezih Özgenç yaptığı konuşmasında, “Asıl mesele birleşe, birleşe büyüyebilmektir. Bu anlayışın adı çağdaş, demokrat anlayıştır. Adresi Manavgat Çağdaş Demokrat Gurubu’dur” dedi. 3. Olağan Genel Kurulu’nu 18-19 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştireceklerini ifade eden Özgenç, “Seçimlere katılarak, odamıza, mesleğimize ve demokrasiye destek verecek tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemizin ve mesleğimizin içinde bulunduğu mevcut olumsuz koşullarda özveri, uzlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğu son derece açıktır” şeklinde konuşarak şunları söyledi:

“Bu nedenle farklı gurup ve adlarla mesleki mücadele yürüten ancak aynı sorunları yaşayıp benzer kaygıları yaşayan muhasebeciler olarak Mayıs ayında yapılacak MASMO seçimlerine Çağdaş, Demokrat Muhasebeciler Gurubu çatısı altında birlikte katılmanın bir sorumluluk olduğu bilinciyle emeğimizin karşılığını tam ve doğru bir şekilde alabilmek için, meslektaşlarımızın arasındaki haksız rekabeti önlemek, mesleki etik ve ahlaki kurallara uyulmasını sağlamak için, ücret yarışını değil, hizmet kalitesi yarışını sağlayacak şartları oluşturmak için artık sürekli gelişen dünyada daha güçlü olabilmek için, mesleğimizin geleceği ile ilgili kaygı duyan ve sorumluluk hissi taşıyan tüm meslektaşlarımızın katılımı ve desteği, mesleki mücadelemizi güçlendirecektir. Güç verelim, kucaklaşalım, mücadeleyi ilerletelim. Ülkemiz ve mesleğimiz için yine, yeniden Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Gurubu.

Temel değerlerimiz, meslek etik değerlerine uymak ve sahip çıkmak. Meslek mensupları arasında eşitlik, güvenirlik, dürüstlük, şeffaflık, sürekli eğitim, çözüm üreticilik, mesleki ve sosyal sorumluluk, paylaşımcılık, katılımcılık, özveri.

Mesleğimizin ağır koşullarda bizi esir aldığı bu dönemde yarınlarımız için korsana hayır diyoruz. Asıl mesele birleşe, birleşe büyüyebilmektir. Bu anlayışın adı çağdaş, demokrat anlayıştır. Adresi Manavgat Çağdaş Demokrat Gurubu’dur. Biz ülkemizin aydınlık yaşamında geleceğe güvenle bakan mutlu meslektaş hayal ediyoruz ve bütün çalışmalarımızı bunun üzerine inşa ediyoruz. Ortak akıl, birlikte gelişen meslek için buradayız. Çözüm biziz. Sımsıkı birbirine bağlı olmayı bilenleri dağıtabilecek hiçbir güç düşünülemez. Ağır koşulların bizi esir almaya çalıştığı bu süreçte yarınlarımız için, bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkmak için, benlik duygusundan arınarak biz diyebilmek için, ekmeğimize ve aşımıza sahip çıkmak için, birlikte örgütlülüğümüzü güçlendirmek için, dayanışma, paylaşma, birlikte karar alma ve yönetmek için haydi hep birlikte.”

Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Gurubu’nun yönetim, disiplin ve denetim kurulu adayları:

Yönetim Kurulu Adayları

1-Nezih Özgenç 2-Sabri Keskin 3-Bayram Enhoş 4-Aysun Solmaz 5- Abdullah Yılmaz 

 

Disiplin Kurulu Adayları

1-Ali Uslu 2-Nazmiye Özen 3-Sabriye Ersoy Yüksel 4-Bilal Erdoğan 5-Mehmet Arslan

 

Denetim Kurulu Adayları

1-Hatice Akkuş 2-Özal İyiol 3-Sevil Özge Türüdü

 

TÜRMOB Birlik Temsilcileri (Delegeleri)

1-Nezih Özgenç 2-Mehmet Akarsu 3-Süleyman Yıldırım 4-Özcan Kuzulu 5-Adem Büyükköse 6-Cengiz Yapa 7-Aslıhan Coşar 8-Arzu Kalkan 9-Emel Yılmaz 10-Mehmet Tuğrul Çetin 11-Mehmet Şahin 12-Vefa Öz 13-Mahir Yaz 14-Ercan Güngör 15-Emrah Erdoğan 16-Ahmet Çağrı Bahçealtı 

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER