Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Fark Koleji’nden mezuniyet töreni

2019-05-15 11:43:32 / / 182 kez görüntülendi

Fark Koleji’nden mezuniyet töreni

2018-2019 eğitim-öğretim yılı Fark Koleji Ortaokul 8. Sınıf ve Fark Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri düzenlenen törenle mezuniyetlerini kutladı. Fark Kolejleri Kurucusu Ramazan Ateş, gelecek nesillerin elde edecekleri başarılarla ailelerini ve öğretmenlerini çok iyi bir şekilde temsil ederek gururlandıracaklarını ifade etti.

Gelenekselleşen Fark Koleji Mezuniyet Töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da bayrak ve flama töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Fark Kolejleri Kurucusu Ramazan Ateş, gelecek nesillerin elde edecekleri başarılarla ailelerini ve öğretmenlerini çok iyi bir şekilde temsil ederek gururlandıracaklarını ifade ederek, “Öğrencilerimizin Fark Koleji’nde kazandıkları özgüven, disiplin ve sorumluluğu bir ömür taşımalarını istiyorum. Öğrencilerimizin bu başarısında önemli rol üstlenen, emek ve özveriyle öğrencilerimizi yetiştiren öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Fark Koleji Öğrencileri, bu muhteşem atmosferde tek tek anons edilerek sahneye davet edildi. Velilerin duygulu anlar yaşadıkları öğrenci takdiminde, hüzün ve gurur kalpleri doldurdu. Ellerinde diplomalarıyla sahnede alkışlanan Fark Koleji öğrencileri liseye geçmenin ve liseden mezun olmanın sevincini ve gururunu yaşadılar.

Törende Fark Anadolu Lisesi Birincisi İsmet Çağan Çelik ve Fark Koleji Ortaokul Birincisi Ferya Nisa Ügeak okul kütüğüne birincilik çivilerini çaktılar. Mezuniyet Töreni sonrası tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

Riva Garden Düğün Salonunda gerçekleşen Mezuniyet Törenine öğrenci velileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Gerçekleşen muhteşem gecede Fark Koleji öğrencileri ve aileleri, hüzün ve gururu aynı anda yaşadı. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER