Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Başkan Sözen’e ziyaretçi akını

2019-04-19 12:57:44 / / 125 kez görüntülendi

Başkan Sözen’e ziyaretçi akını

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Başkanlığı’na 3. kez seçilmesi sonrası ziyaretçilerini ağırlıyor. Başkan Sözen’i Antalya Genç İş Adamları Derneği, CHP ve İYİ Parti Alanya İlçe Başkanları, Manavgat Arıcılar Derneği, Manavgat Konyalılar Derneği, Türkiye Kuvayi Milliye Mücahit ve Gaziler Derneği Manavgat Şubesi ve Herford Belediye Başkanı Tim Kaehler ziyaret etti.

31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Belediye Başkanlığı görevine seçilen Şükrü Sözen, kutlama ziyaretine gelenleri ağırlamaya devam ediyor. Başkan Sözen’i bu hafta Antalya Genç İşadamları Dernek Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimi ziyaret etti. Başkan Sözen, Antalya Genç İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Cengiz ve çok değerli yönetimini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “ Ziyaretleri için işadamlarımıza teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Sözen’i CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve her iki partinin yöneticileri de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Manavgat Arıcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Avukat Harun Arıcı ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Sözen’i ziyaret etti. Manavgat Konyalılar Derneği ve Türkiye Kuvayi Milliye Mücahit ve Gaziler Derneği Manavgat Şubesi ve yöneticileri de Başkan Sözen’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerini iletti. Başkan Şükrü Sözen, “CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve her iki partinin yöneticilerine, Manavgat Konyalılar Derneği ve Türkiye Kuvayi Milliye Mücahit ve Gaziler Derneği Manavgat Şubesi'ne ve yöneticilerine teşekkür ederek, “Kendilerini ağırlamaktan çok büyük memnuniyet duyduk” şeklinde konuştu.

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne bağlı Manavgat'ın kardeş şehri Herford Belediyesi'nin Belediye Başkanı Tim Kaehler de Başkan Şükrü Sözen’i ziyaret edenler arasındaydı. Sözen, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tim Kaehler eşi Sybille Kaehler ile bir araya gelerek kardeşliğimizi pekiştirdik. Kaehler çiftine Manavgat'ımızda iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER