Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Tataristan turnuva öncesi hazırlık için Manavgat’ta

2019-04-19 12:56:38 / / 150 kez görüntülendi

Tataristan turnuva öncesi hazırlık için Manavgat’ta

Tataristan tenis takımı turnuva öncesi hazırlık için Manavgat Kızılağaç Turizm Bölgesi’nde kampa girdi. Tataristan takımı baş antrenörü Vladimir Fadeev, Manavgat’ın tenis açısından kamp yapmak için ideal bir bölge olduğunu belirtti.

Tataristan tenis takımı bu sezon katılacakları turnuvalar öncesinde sporcuları hazırlamak amacıyla Manavgat Kızılağaç Turizm Bölgesi’nde kampa girdi. Kampta gençler ve büyükler kategorilerinde mücadele eden 12 tenisçi ve 8 kişilik teknik ekip yer alıyor.

Tataristan takımı baş antrenörü Vladimir Fadeev, Manavgat’ın tenis açısından kamp yapmak için ideal bir bölge olduğunu belirtti. Yaz dönemince takımın ulusal ve uluslararası bir çok turnuvaya katılacağını belirten Fadeev, “Bu turnuvalarda sporcularımızın başarılı olması için iyi bir kamp dönemi geçirmemiz gerekiyoruz. Tenis, her yıl daha mücadeleci ve hızlı bir oyun haline geliyor. Burada 15 günlük kampımızda sporcularımızın dayanıklılığını arttıracak ve teknik seviyelerini yükseltecek çalışmalar yapacağız” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER