Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Seçim yorgunluğunu piknik yaparak attılar

2019-04-15 13:43:09 / / 114 kez görüntülendi

Seçim yorgunluğunu piknik yaparak attılar

İYİ Parti Manavgat İlçe Teşkilatı, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nin yorgunluğunu piknik yaparak attılar. Düzenlenen pikniğe İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Avcı da katıldı.

Manavgat İYİ Parti İlçe Teşkilatı, seçim yorgunluğunu piknik yaparak attı. 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Milli İttifak adayı Şükrü Sözen’i yalnız bırakmayan İYİ Parti Manavgat İlçe Teşkilatı yönetimi seçim yorgunluğunu atmak için piknik düzenledi.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar da partilileri yalnız bırakmayarak pikniğe katıldı. Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı, “İYİ parti Manavgat yönetimindeki bu organizeyi hazırlayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Partili bir grup arkadaşımızın seçim yorgunluğunu atmak amacıyla düzenlemiş olduğu bu piknik geçmişlerinin ruhuna değsin. Parti olarak da düzenleyeceğimiz farklı organizasyonlarda görüşmek üzere. İYİ Parti Antalya Milletvekilimiz Doktor Tuba Vural Çokal’a ve CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar a da bu organizeye katıldıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER