Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Başkan Sözen, Turizm Haftası ve Aşçılar Bayramı’nı kutladı

2019-04-15 13:40:13 / / 83 kez görüntülendi

Başkan Sözen, Turizm Haftası ve Aşçılar Bayramı’nı kutladı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen15-22 Nisan Turizm Haftası ve Aşçılar Bayramı’nı kutladı. Sözen, “Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla Manavgat'ı dünya turizminde marka şehir yapmak en büyük amacımızdır. Şehirleşmesi, mimarisi, çevreye gösterilen özeni, güçlü ekonomisi, turizmi, doğası, tarihi ve kültürel dokusuyla önümüzdeki on yılların Manavgat'ı muhteşem olacaktır” dedi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen 15-22 Nisan Turizm Haftası ve Aşçılar Bayramı’nı kutlayarak, “Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla Manavgat'ı dünya turizminde marka şehir yapmak en büyük amacımızdır” dedi.

15-22 Nisan Turizm Haftası’nın başlangıcı ve aynı zamanda da turizm sektörüne emek veren Aşçıların Bayramı olduğunu ifade eden Başkan Sözen, “ Büyük bir sevdayla bağlı olduğumuz, adeta açık hava müzesi ve cennet görünümündeki Manavgat’ımızda turizm potansiyelini, en iyi şekilde değerlendirmek ve dünya turizm gelirlerinden hak ettiğimiz payı alabilmemiz için her türlü gayreti göstermenin bilinci içindeyiz.

Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla Manavgat'ı dünya turizminde marka şehir yapmak en büyük amacımızdır. Şehirleşmesi, mimarisi, çevreye gösterilen özeni, güçlü ekonomisi, turizmi, doğası, tarihi ve kültürel dokusuyla önümüzdeki on yılların Manavgat'ı muhteşem olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerimle 15-22 Nisan Turizm haftasın ve aşçılık mesleğine gönül vermiş tüm emekçilerimizin Aşçılar Bayramını kutluyor, aydınlık ve umut dolu yarınlar diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER