Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

Emniyet, çocuklar ve vatandaşları bilgilendirdi

2019-03-14 08:55:28 / / 253 kez görüntülendi

Emniyet, çocuklar ve vatandaşları bilgilendirdi

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü, Borsa Anasınıfı öğrencilerini tiyatroya, Birey Koleji ve 60. Yıl İlköğretim okullarını ziyaret ederek, trafik eğitimi verdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Trafik Denetleme Büro Amirliği Manavgat’ta öğrencilerle çeşitli etkinliklerle bir araya gelirken Çarşamba Pazarı’nda dolandırıcılık ile ilgili broşür dağıtımı yaptı.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Borsa Anasınıfı’nın 60 öğrencisini Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde sahnelenen Arı Maya adlı tiyatro oyununa götürdü.  

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından, Birey Koleji ve 60. yıl ilköğretim okulu ziyaret ederek, öğrencilere trafik kuralları konusunda bilgilendirme yaptı.

Yapılan açıklamada, bugünün küçüklerinin yarının büyükleri ve teminatı olacağı gerçeğinden hareketle, çocukların polislik mesleğine bakışı, polisin yaptığı çalışmalar ve görev alanlarına ilişkin çocukların bilgilendirilmesini sağlamak, çevrelerinde olan biten olaylara karşı duyarlı olmalarını sağlamak, çocukların doğru davranış kuralları ve trafik kurallarını öğrenmelerine katkı sağlamak amacı Trafik kuralları anlatıldığı belirtildi.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Çarşamba Pazarı’nda vatandaşı bilgilendirerek, dolandırıcılık ile ilgili broşür dağıtımı yaptı. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER