Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

“Her zaman yanlarında olacağız”

2019-03-14 08:53:56 / / 246 kez görüntülendi

“Her zaman yanlarında olacağız”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Sözen, “Sağlığımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın günümüzün zor şartlarına rağmen mesleklerini yılmadan icra etmesi hepimiz tarafından bilinen bir gerçektir” dedi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Sözen, “Sosyal haklarını tam anlamıyla elde edememiş sağlık çalışanlarımızın gösterdiği her duruşta her zaman yanında olacağız” dedi.

Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sağlıklı yaşamak insanoğlunun en temel hakkı olduğunu ifade ederek, “Tıp biliminin amacı ise tüm insanların daha sağlıklı yaşamalarına imkan sunarak vatandaşlara hizmet etmektir. İnsanlığa bu temel ilkeden yararlanma imkanını sunanlar, gecesini gündüzüne katarak hayatlarını insan sağlığına adamış olan sağlık çalışanlarımız ve onurlu mesleklerini icra eden hekimlerimizdir” şeklinde konuştu. Sözen açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Sağlığımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın günümüzün zor şartlarına rağmen mesleklerini yılmadan icra etmesi hepimiz tarafından bilinen bir gerçektir. “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hekimlerimize olan inancının isabetliliğini, bu özel günde bir kez daha görüyor ve anlıyoruz.

Tüm sağlık çalışanlarımız maddi ve manevi olarak iyileştirilmiş yaşam şartlarını hak etmektedir. Sosyal haklarını tam anlamıyla elde edememiş sağlık çalışanlarımızın gösterdiği her duruşta her zaman yanında olacağız.

İnsan yaşamına değer veren ve bu uğurda mesleki ve yaşamsal değerlerine bağlı kalan tüm Türkiye ve Manavgat’ımızda hizmet veren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, insan sevgisiyle örtüşen hayat anlayışlarının devamı nedeniyle tebrik ediyorum.” (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER