Sokakta eşini döven şüpheli tutuklandı

2018-10-22 06:42:36 / / 9124 kez görüntülendi

Sokakta eşini döven şüpheli tutuklandı

 

 Manavgat'ta eşini sokak ortasında öldüresiye döven şüpheli Mustafa G., sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

Manavgat’ın Emek mahallesinde 28 Nisan’da sokak ortasında eşi H.G.’yi tekmeleyerek öldüresiye döven ve yorulduğu için bırakarak eve götüren şüpheli Mustafa G. vatandaşların ihbarı üzerine polis tarafından evde elinde satırla yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli Mustafa G., polis merkezine götürüldü.

Polis merkezinde eşinden şikayetçi olan kadın H.G. eşinin son dönemde kendisine karşı olan davranışlarının değişmeye başlaması üzerine şüphelendiğini, cep telefonunu incelediğinde gelen mesajlarda Özbekistan uyruklu M.D. isimli bir kadınla ilişki yaşadığını anladığını anlattı. Olayın olduğu gece Özbekistan uyruklu M.D. ile konuşmak için evine gittiğini, tartıştıklarını, bu sırada eşinin kendisini araması üzerine oradan ayrıldığını belirtti. Yolda karşılaştığı eşinin kendisini dövdüğünü belirten H.G. eşi Mustafa G.’dan şikayetçi oldu. Savcının talimatıyla gözaltına alınan Mustafa G.'nin sevk edildiği adli makamlarca 'evden uzaklaştırma' kararıyla serbest bırakıldı.

Şüpheli Mustafa G., eşi H.G.’yi sokak ortasında dövdüğü görüntülerin sosyal medya ve basın yayın kuruluşlarında yayınlanmasının ardından polis tarafından göz altına alındı. Polis merkezinde işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından sulh ceza hakimliğine sevk edilen Mustafa G., eşine karşı kasten yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eşi tarafından dövülen H.G. sağlık raporunun alınması amacıyla sağlık kuruluşlarına sevk edildi.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER