MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy; Aday değilim, liderimin emrindeyim, teşkilatlarımın başındayım

2018-10-21 11:29:58 / / 8341 kez görüntülendi

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy; Aday değilim, liderimin emrindeyim, teşkilatlarımın başındayım

 

 

MHP Antalya İl Başkanlığı’nda İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları bir araya geldi. Toplantı da erken seçimle ilgili bilgiler ve aday adayı olacakların yarın saat 17:00 kadar istifa etmeleri hakkında bilgi verildi.

 

Tekrar il başkanı seçildim

29 Mayıs 2016 tarihinde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, tarafından İl Başkanlığı’na atanarak Antalya’da tüm teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirten MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Atamanın ardından bir yıllık süre içerisinde tüm teşkilatlarımın yapılanmasını ve seçimlerini gerçekleştirdikten sonra 21 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz seçimde delegelerin teveccühü ile tekrar il başkanı seçildim” şeklinde konuştu.

 

İstifa uyarısı yaptım

İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanlarıyla bir araya gelerek erken seçim hakkında bilgi verdiğini vurgulayan Aksoy, “Teşkilatımızda gerçekleşen toplantıda tüm yöneticilerimize erken seçimle ilgili brifing verdim. Yarın saat 17:00’a kadar aday adayı olmak isteyen yönetici arkadaşlarımın, meclis üyelerinin ve kamu personeli arkadaşlarımızın bilgilendirilmesini istedim. Yasal süre içerisinde istifa edip dilekçesini getiren arkadaşlarımızın aday adaylık başvurularını alacağız” dedi.

 

Yerel seçimlerin önsözü olacak

Teşkilatlarının başında olduğunu ve istifa etmeyeceğini ifade eden Aksoy, “Cumhurbaşkanlığı seçimi süresince teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp partimizin rekor oy alımını ve milletvekili sayımızın arttırılması için çalışacağız. Cumhur İttifakı ülkemiz için çok önemlidir. Bu alanda yapacağımız başarı ile Antalya’da tüm ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesine talip olduğumuzu göstereceğiz. Cumhur ittifakı seçimi bizim için yerel seçimlerin önsözü olacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

 

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER