AYDIN İL TEMSİLCİSİ OLDU

2018-10-22 06:41:32 / / 8348 kez görüntülendi

AYDIN İL TEMSİLCİSİ OLDU

 

Manavgat Kaymakamlığı Engelliler Koordinatörü Guddusi Aydın'a, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonundan, İl Temsilciliği görevi verildi.

Konu hakkında açıklama yapan Guddusi Aydın, " İki kardeşi işitme ve Konuşma engelli olan birisi olarak, yaşamımın bu anına kadar işitme Engelliler  camiasına hizmet vermekteyim. 1993 -1998 yıllarında Antalya ve Kepez Belediyesi işitme Engelliler Spor Kulübü tercümanlığı, 2007 - 2014 Yılları arasında Manavgat İşitme Engelliler Spor Külübü Derneği Koordinatörlüğü, 2011 - 2017 yıllarında, 2 defa Dünya, Avrupa ve Olimpiyat şampiyonu olan, İşitme Engelliler Futbol Milli takım Tercümanlığı, görev almadığım tarihler arasında işitme Engelli vatandaşlarımızın her türlü tercümanlık ve ihtiyaçlarına fahri olarak hizmet verdiğim  gibi son 7 yıldır.  Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde , uzmanlık alanım İşitme ve Konuşma Engelliler olmak üzere, sadece Manavgat'ta olmamak üzere bana ulaşan ve benim ulaşabildiğim bütün Engelli gruplarına hizmet vermekteyim.

* BANA BU GÖREVİ LAYIK GÖRENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

19 Şubat 2018 tarihinde bana tebliğ edilen Antalya İl Temsilciliği görevi bana verilmeden öncede , Camiamıza fahri olarak elimden gelen hizmeti vermeye çalışmaktaydım. Bundan sonra Resmi olarak bana verilen bu görevi, Federasyonumuzun bir kolu olarak, bölgemizde ki spor kulüplerimizin organizasyonunda ve Milli Takımlarımızın hazırlık kamplarını en iyi şekilde yapması konusunda elimden geleni en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Bana bu görevi laik görerek, hizmet verme imkanı sunan İşitme Engelliler Spor Federasyonumuza ve İl Spor Müdürlümüze teşekkür ederim" dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER