Loading Manavgat'ın Sesi Gazetesi

MATSO Üyelere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor

2018-10-19 16:11:28 / / 240 kez görüntülendi

MATSO Üyelere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor

 

Üyelere daha iyi hizmet verebilmek ve kurumsallaşma çalışmaları kapsamında, MATSO personeline Microsoft Office eğitimi verildi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) personeline üyelere verilen hizmetin kalitesini artırmak ve kurumsallaşma çalışmaları kapsamında, Microsoft Office programı eğitimi verildi. MATSO komiteler toplantı salonunda gerçekleşen ve 2 gün süren eğitim eğitmen Tarık Tahir Ay tarafından verildi. Eğitimde Microsoft Office programlarının son güncellenen hali anlatılarak örnek çalışmalar gerçekleştirildi.

MATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Özgür Taşar, kurum olarak personele verilen eğitimleri önemsediklerini belirterek, eğitimlerle kurumda hizmette kalite standartlarını arttırmayı amaçladıkları söyledi.  Personelin bilgilerini güncelleyerek üyelere verilen hizmetin kalitesini daha da artırmayı hedeflediklerini kaydeden Taşar, “Oda olarak üye memnuniyetine önem veriyoruz. Üyelerimize hizmet veren personelimizin gelişimi için zaman zaman çeşitli eğitimler düzenliyoruz. Hedefimiz ‘üyesi mutlu bir Oda, ekonomisi güçlü bir Manavgat. Bu tür eğitimleri sürdüreceğiz” diye konuştu.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER