Manavgat’ta polis çalışmalarıyla göz dolduruyor

2018-10-22 06:41:21 / / 9580 kez görüntülendi

Manavgat’ta polis çalışmalarıyla göz dolduruyor

 

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı sivil ekipler vatandaşların yoğunlukla bulunduğu cadde ve sokaklarda uygulamalarına hız vererek devam ediyor. Şüpheli şahısların kimlik kontrolü, üst araması ve GBT sorgulaması yapılıyor.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşların huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gece gündüz demeden suç ve suçla mücadele eden ekipler bir yandan da suçu önleyici çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan uygulamalar sayesinde meydana gelmesi muhtemel olayların önüne geçilirken, aranan suçlular tek tek adalete teslim ediliyor. Ramazan ayını vatandaşların huzur ve sükun içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Manavgat’ın ana caddeleri ve ırmak kenarında sağlı sollu uygulama yapıldı.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede gerçekleşen çeşitli suç ve suçlularla mücadelesini de sürdürüyor. Hırsızlık olaylarına süratle müdahele eden emniyet güçleri, geçtiğimiz günlerde meydana gelen gümüşçü dükkanlarında yapılan hırsızlığın faillerini yakalayarak hakim karşısına çıkarttı. Suçluların yakalanıp cezaevine gönderilmelerinin ardından MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, beraberinde ki heyet, Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül’ü ziyaret ederek yapılan başarılı çalışmalar nedeniyle bütün polisi tebrik etti.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER