Sarılar ve Taşağıl Kreşleri açılıyor

2021.07.06 12:49:35 / / 1246 kez görüntülendi

Sarılar ve Taşağıl Kreşleri açılıyor

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kentin eğitim hayatına katkı yapmak amacıyla hayata geçirdiği Sarılar ve Taşağıl Kreş ve Gündüz Bakımevleri için 7 ve 8 Temmuz tarihlerinde açılış törenleri düzenlenecek

 

Manavgat Belediyesi’nin Sarılar ve Taşağıl Mahallelerinde yaptırdığı Kreş ve Gündüz Bakımevleri için açılış töreni düzenlenecek. 7 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Taşağıl Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin açılışı, 8 Temmuz Perşembe Günü Saat 10.00’da ise Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin açılışı yapılacak.

Açılış törenlerinde Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu bir konser verecek. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, açılacak olan 2 yeni kreşle birlikte kreş sayısını 4’e çıkaracaklarını söyledi.

Şükrü Sözen, “Çocuklarımıza verdiğimiz önem, onların doğru yetişmesi noktasındaki hassasiyetimizi herkes biliyor. Taşağıl ve Sarılarımızda çok güzel 2 yeni kreşi çocuklarımızla buluşturduk. Manavgat Belediyemiz, artık 4 adet kreşle çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmuş olacak. Bu kreşlerimizde 400’e yakın çocuğumuz eğitim alacak. Onlara ne kadar iyi imkanlar sağlarsak, geleceğimiz güvende olur. Amacımız çağdaş, Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine bağlı, bu ülkeye sahip çıkacak nitelikteki çocuklarımızı yetiştirebilmektir. Kreşlerimizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, açılışlarımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER