Doğalgaza yeni müjde

2021.06.14 12:53:26 / / 166 kez görüntülendi

Doğalgaza yeni müjde

Manavgat’a yapılması planlanan Doğalgaz Boru Hattı Projesi için AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol da müjde verdi. Doğalgaz sözü, eski ilçe başkanları tarafından da verilmişti.

 

Manavgat’ta getirilmesi planlanan doğalgaz için AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol da müjde verdi. AK Partili siyasiler tarafından seçim dönemlerinde verilen doğalgaz müjdelerinden bir yenisini de eski ilçe başkanlardan sonra İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol da Manavgatlılara müjdeledi.

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yapılacak olan Doğalgaz Boru Hattı Projesi’ni yeni bir müjde olarak gündeme getirerek, “Manavgat’a yeni bir müjde daha vermenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Manavgat, hep birlikte hayalini kurduğumuz doğalgaza kavuşuyor” dedi.

Açıklamasında Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur İlçeleri Doğalgaz Boru Hattı Projesi’nin başladığını ifade eden Başkan Erol, “Doğalgaz Projesi ile ilgili olarak 23 Haziran 2021 tarihinde Manavgat’ımızda ‘Halkın Katılımı Toplantısı’ gerçekleştirilecektir. Bu önemli ve tarihi toplantıya tüm hemşehrilerimiz davetlidir” şeklinde konuşarak şunları söyledi:

“Toplantıda, İlgili kurum temsilcileri bilgilendirme yapacak, vatandaşlarımızla fikir alış verişinde bulunulacaktır. Bu toplantı sonrasında sizlerin istekleri ve görüşleri doğrultusunda bir rapor hazırlanacaktır.

Bu toplantıların ve raporların ardından, Manavgat’ımızın beklediği, istediği tek yürek olduğu doğalgazı hemşehrilemizle buluşturacak proje hızla başlayacak. Bizlerde bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da projenin her aşaması takip edecek, hemşehrilerimizi bilgilendireceğiz.  Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, tüm milletvekillerimize, İl Başkanımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER