KITUYAD’dan eski başkana vefa

2021.06.14 12:51:23 / / 106 kez görüntülendi

KITUYAD’dan eski başkana vefa

(Kıtuyad), Kızılağaç Turizm Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği; Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ergin önderliğinde; bir önceki yönetim kurulu başkanı Zekai Aydın’a futbol organizasyonu aracılığı ile geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kıtuyad; Otel Genel Müdürü Mehmet Armağan ve Mali İşler Müdürü Hüseyin Koyak ile birlikte takım olarak; Kızılağaç Turizm Merkezinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Club Hotel Turan Prince Genel Müdürü Zekai Aydın’ın üç aydır sürmekte olan Covid tedavisinde durumunun iyiye gitmeye başlaması ile odaya alınması sonrası moral amaçlı bir futbol organizasyonuna katıldı.

Kıtuyad; Starlıght Hotel sahalarında; Mersin Anamur, Denizli Merkez Efendi, ve Pendik ile oynadıkları maçlarda aldığı galibiyetleri de eski başkanlarına hediye ettiler.

Kıtuyad Başkanı Osman Ergin; Denizli Merkez Efendi takımına katılımlarından dolayı kupalarını takdim ederken; “Önceki başkanımız iki ayı aşkın bir süredir Covid tedavisi görmekte olup; durumunun iyileşmeye başlaması ile de özel odaya alındığını biliyoruz. Kendisinden yakınları vasıtası ile günlük haber alıyor fakat ziyaret ve telefon trafiği ile sağlığına zarar verme endişesi duyuyoruz. Bu nedenle bizler de derneğimiz ve bölge otelcilerimiz olarak futbolu kendisine ulaşma ve iyileşme aşamasında moral olma yolunda aracı seçtik. Kendisinin bir an önce aramıza dönmesi için dualarımızı eksik etmiyoruz. Organizasyona vermiş olduğu destek için Manavgat Kaymakamımız Sayın Mustafa Yiğit Beye de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Club Hotel Turan Prince Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Armağan’da; “Genel Müdürümüz; iki ayı aşkın bir süredir Covid mücadelesi vermektedir. Kendisine buradaki futbol müsabakası vesilesi ile geçmiş olsun dileklerimizi bir pankart açarak iletmek istedik. An itibari ile Çarşamba günü evde tedavisini sürdürecek olan Genel Müdürümüzü bir an önce tesisimizde görevi başında ve aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER