Coşar, “Halk sizden çözüm bekliyor”

2021.02.26 12:50:04 / / 116 kez görüntülendi

Coşar, “Halk sizden çözüm bekliyor”

CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş Manavgat AK Parti İlçe Teşkilatı’na yaptığı ziyaret sırasında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Başkan Coşar, “Halk sizden çözüm bekliyor” dedi.

AK parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ın Manavgat ziyareti sırasında ilçe teşkilatında düzenlenen basın toplantısında, “Büyükşehir ve Manavgat Belediyeleri 2 yıldır bir çivi çakmadı” şeklindeki açıklamasına CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar’dan cevap geldi.

Başkan Coşar yaptığı açıklamasında, “AKP Antalya İl Başkanı dünkü Manavgat İlçe Başkanlığı ziyaretinde hem Manavgat Belediyesi’ni hem de Büyükşehir Belediyesi’ni eleştirmiş” şeklinde konuşarak şunları söyledi:

“Bizde AKP Antalya İl Başkanına soruyoruz. Esnafın, turizm işçisinin, emekçisinin durumu perişan halk yoksulluğa mahkum edilmiş ekonomi dip yapmış iktidar partisinin il başkanı olarak bu konulara değindin mi? Esnafın durumu için esnaf ziyareti yaptın mı? İnsan sağlığını hiçe sayarak salgına rağmen yaptığınız kongrelerinizin kalabalıklığı ile övüneceğinize kepenk indirttiğiniz esnafın, lokanta, restoran ve cafelerin işletmecilerinin derdine çare olun. Halk sizden çözüm bekliyor.” (Haber: Tamer ERKİNER)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER