24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

2020.11.24 12:12:17 / / 83 kez görüntülendi

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Manavgat’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk Anıtı önünde düzenlenen bir törenle kutlandı. Kutlama programının ikinci bölümüne Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde devam edildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Manavgat’ta Cumhuriyet Meydanı’nda kutlandı. Tören Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile Cumhuriyet Meydanı’ndaki tören sona erdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarının ikinci bölümü Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz bir konuşma yaptı.

Türköz’ün konuşmasından sonra, öğrenciler şiir, müzik dinletisi, “24 Kasım Öğretmenler Günü” isimli oratoryo gösterisi gerçekleştirdi. Şiir, resim, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin madalya töreninden sonra zeybek gösterisi ile kutlamalar sona erdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına, Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, kurum müdürleri, oda başkanları, siyasi parti ilçe başkanları ile askeri erkan katıldı. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER