KITUYAD Gazilerimizi turnuva ile andı

2020.09.23 12:39:51 / / 103 kez görüntülendi

KITUYAD Gazilerimizi turnuva ile andı

Kızılağaç Turizm Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği’nin (KITUYAD) 2020 yılı faaliyetleri kapsamında Manavgat Elit Masterlerinin misafiri olan eski futbolcular, Gaziler Haftası nedeni ile düzenlenen organizasyonda ter döktüler. Manavgat’ta 11 kişilik kadrolar ile büyük sahada oynanan maçların orta hakemliğini ise; Enver Özden yaptı.

Manavgat Elit Masterlerinin ev sahipliğinde KITUYAD, By Pas Dergisi ve OFM Hastanelerinin organizasyonu ile düzenlenen “19 Eylül Gaziler Günü Anma Turnuvasına Antalya Sağlık Gücü Masterleri, de misafir olarak katıldı.

Her yıl 19 Eylül tarihinde çeşitli etkinliklerle ve törenlerle anılan gaziler gününe bu yıl futbolu da ekleyen masterler aralarında yaptıkları maçlarda günün mana ve önemine riayet ederek, dostluğu da elden bırakmadılar.

Turnuvanın sonunda misafirlere çiğ köftenin yanında ayran ve pasta ile çeşitli ikramlarda bulunan Elit Masterler adına söz alan takım hocası Berkhan Kazak, “Gaza ruhu dün olduğu gibi bugünde milletimizin bilincinde, yaşayan gazilerimizde hepimizin baş tacı. Böylesine önemli bir günde bu duygularla bizlerle bir araya gelerek aynı hisleri paylaşan tüm master dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

KITUYAD Başkanı Osman Ergin, derneğin asıl faaliyet alanının her ne kadar turizm olsa da, bu gazilerimizi anmalarına engel olmadığını ifade ederek, “Bilakis diğer faal dernekler adına teşvik, gazilerimiz adına da onur verici bir durum. Böylesine önemli bir organizasyonda bizlere ev sahipliği yapan Manavgat Elit Masterleri ailesine, organizasyonda emeği geçen; ByPas Dergisi ve çalışanları nezdinde Ejder Benteşen’e OFM Hastaneleri ve çalışanları adına Ahmet Mençi’ye ve tüm sağlık emekçileri adına Arif Oktaroğlu’na teşekkür ederim” diyerek hediyelerini taktim etti. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER