Tecrübeli siyasetçi Bozkurt’a yeni görev

2020.07.29 11:35:24 / / 1414 kez görüntülendi

Tecrübeli siyasetçi Bozkurt’a yeni görev

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara’da düzenlenen 37’nci Olağan Kurultayı’nda Manavgat’ın tecrübeli siyasetçilerinden Asım Bozkurt’a yeni görev verildi. Bozkurt, kurultay sonuç bildirgesini hazırlamak için oluşturulan ekibin içinde yer aldı.

Ankara’da gerçekleştirilen CHP’nin 37’nci Olağan Kurultayı’nda Manavgat’ın tecrübeli siyasetçilerinden Asım Bozkurt, sonuç bildirgesini hazırlamak amacıyla her ilden bir delegenin seçildiği komitede Antalya’yı temsil etti.

Hazırlanan seçim bildirgesiyle, ülkenin durumu ve partinin hedefleri ilan edilirken, Asım Bozkurt, kurultayda seçim bildirgesinin hazırlayan komitede görevlendirilmesinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, “37’nci olağan kurultayımızda sonuç bildirgesi hazırlamak üzere her ilden bir temsilci görevlendirilmiştir. Beni göreve layık gören  il yönetimine ve kurultayda isim isim okunup  yetkilendiren tüm kurultay delegelerimize şükranlarımı sunarım. Bu çalışmalar sonucunda manifesto niteliğinde bir sonuç bildirgesi çıkmıştır. Kurultayımızda alınan kararların tüm halkımıza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER