A KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU YENİ NORMALE HAZIR

2020.05.20 11:15:34 / / 714 kez görüntülendi

A KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU YENİ NORMALE HAZIR

Hem dershane hem kolej tecrübelerini birleştiren Manavgat’ın tanınan eski Okul Müdürü Şerafettin Avcı tarafından kurulan A KALİTE Özel Öğretim Kursu ilk yılından itibaren yoğun talep gördü.

Anneler gününde A KALİTE velisi 422 anneye mesaj gönderildiğini ifade eden A KALİTE Kurum Müdürü Şerafettin Avcı bundan memnuniyet duyduğunu ve büyük bir gurur yaşattığını söyledi.

Covit 19 süreciyle ilgili 11 Martta Türkiye’de ilk vakanın görülmesi ardından 12 Mart’ta A Kalite Özel Öğretim Kursu’nu dezenfekte ettirdiklerini sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Kurum Müdürü Şerafettin Avcı Manavgat’ta ilk defa Özel Öğretim Kursu olarak dezenfekte çalışmasını yaptıran kişi oldu.15 Mart itibariyle bakanlık talimatlarına uygun olarak uzaktan eğitim sürecine giren kurum öncelikle sınav grupları olmak üzere bütün öğrencilerine uzaktan eğitim hizmeti sunuyor.

Birebir diyaloğa kadar inen samimi ve sıcak ders ortamında öğrencilere hem akademik hem de psikolojik destek vermeye devam ettiklerini ifade eden Avcı, açıklamasında şunları söyledi:

Yeni normal süreci için hazır olan kurum birtakım hazırlıklar yaptı.

“Sınıf ve bina ferahlığı olarak da şanslı olan A KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU 4 katlı binası, müstakil girişi, geniş 344 metrekare ferah terası ile öğrenci ve öğretmenlerine doğal bir sosyal mesafe ortamı sunuyor.

Bunun yanında;

1-Ateş ölçer aldık. Hem çalışan hem öğrencilerimizin günlük olarak ateşlerini ölçmeyi planlıyoruz.

2-Öğrencileri tek tek sıralara oturtarak sınıfta sosyal mesafeyi koruyacağız.

3- Salgın sonrası içinde her koridora dezenfektan, her lavaboya ayrı ayrı sabun, tuvalet kâğıdı ve el havlularıyla mevcut çalışmayı sürdürmeyi planlıyoruz.

4-Her gün sonunda binayı ve sınıfları dezenfekte etmeyi öğrenci ve çalışanlar için A KALİTE’yi her alanda hissettirmeyi genel bir ilke olarak benimsedik.

5-Temizlik konusunda tecrübeli ve titiz yapısıyla A KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU salgın öncesinde de hijyen konusunda bütün öğrencilerinden tam not almayı başarmıştır.

AKalite Özel Öğretim Kursu olarak en büyük teşekkür ailelerimize.

Daha ilk yılında yoğun bir talep alarak kendi kategorisinde Manavgat’ta ilk iki arasına girmeyi başaran A Kalite Özel Öğretim Kursu’nun 15 Şubat’ta yaptığı bursluluk sınavına Yoğun bir taleple bine yakın öğrenci katıldı. Sınav öncesi ve sonrası Ocak, Şubat aylarında yüzden fazla öğrenci A KALİTE’yi tercih ederek 2021 sezonu için erken kayıt avantajlarından faydalandı.

Kolej ve dershane tecrübesi yüksek öğretmenlerle kadro derinliği oluşturduk.

Her alanda zirveye oynayan kurumumuz ilk yılından itibaren bunu birçok alanda başardı ve sürdürmeye kararlıyız.

Corona virüs nedeni ile geçen sürede öğrencilerimizi uzaktan eğitim ve eğitim koçları (mentolleri)  ile günlük takip ve ödevlendirmeyle sürecin testleri denemeleri ile destekleyen kurum dershaneye gelemeyen öğrencilerin ailelerine test ve denemeleri ulaştırarak öğrencileri ile temas kurdu.

Süreç hakkında bilgi alan Kurum Müdürü Şerafettin Avcı süreç yönetiminden memnun olduğunu her gün daha fazlasını yapmak için gayret ettiklerini dile getirdi.Öğrenci ve velilerimize daha ilk yılımızda bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.

20 Haziran’da yapılacak LGS ve 27-28 Haziran’da yapılacak YKSiçin’de; Sınav önce yada sonra yapılabilir. Önemli olan öğrenci ve velileri bu sürece adapte etmek. Profesyonel rehberlik anlayışımız ile biz bunu başardık. Daha ilk yılımızda 20 Haziran’da yapılacak LGS’de,  27-28 Haziran’da yapılacak YKS’deManavgat’ın adını Türkiye dereceleriyle duyurmaya adayız.

Allah bütün çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Her birine ayrı ayrı başarılar dilerim.” (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER