Emniyet, Jandarma ve Orman İşletmeye “Sperlik”

2020.05.13 13:09:06 / / 932 kez görüntülendi

Emniyet, Jandarma ve Orman İşletmeye “Sperlik”

Antalya Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından yapılan Yüz Koruma Sperlikleri Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya tarafından Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, Manavgat ve Taşağıl Orman İşletme Müdürlüklerine teslim edildi.

Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Antalya Gençlik İl Spor Müdürlüğü personelleri tarafından yapılan Yüz Koruma Sperliklerini İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yarbay İlker Özcan ve Manavgat İlçe Orman İşletme Müdürü Sedat Çalış’a teslim etti.

Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Süleyman Karakaya, yaptığı açıklamada, “Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de görülen Corona virüs covid – 19 virüsü ile mücadelede en ön safta savaşan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, onlara sahada destek veren kolluk kuvvetlerimiz ile devletimizin tüm birimlerine destek olmak adına Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz personelleri tarafından yapılan yüz koruma siperliklerini, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Manavgat Orman İşletme Müdürlüğü ve Taşağıl Orman Işletme Müdürlüğüne teslim ettik.

Dayanışma Türk Milletinin en önemli ve güzel davranışlarından birisidir. Bizlerde bu dayanışma ve mücadele ruhu olduğu müddetçe milletçe her türlü zorluğun üstesinden gelmeye devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER