Sağlık çalışanlarının ekipmana, Manavgat'ın hastaneye ihtiyacı var

2020.04.01 12:57:08 / / 1008 kez görüntülendi

Sağlık çalışanlarının ekipmana, Manavgat'ın hastaneye ihtiyacı var

CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, AK Parti'ye geçen Tuba Vural Çokal'ın Manavgat Devlet Hastanesi ile 2 özel hastane personeline kahvaltı dağıtmasına değinerek, "sağlık çalışanlarının sıkıntılarını, ekipman ihtiyaçlarını ve hastanenin eksikliklerini görüp Manavgat için yetersiz olduğunu dile getirmesini isterdik, ama kendisi bir doktor olarak gelme gereği duymamıştır" dedi.

CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, İYİ Parti'den AK Parti'ye geçen Tuba Vural Çokal'ın Devlet Hastanesi ve 2 özel hastanenin personeline kahvaltı dağıtmasını eleştirdi. Başkan Coşar, "AKP Milletvekili Tuba Vural Çokal Manavgat Devlet Hastanesin de sağlık çalışanlarına kahvaltı ikram etmiş. Ama bizler, kendisinin bir doktor olarak hastaneye gelip ziyaret etmesini, sağlık çalışanlarının sıkıntılarını, ekipman ihtiyaçlarını ve hastanenin eksikliklerini görüp Manavgat için yetersiz olduğunu dile getirmesini isterdik, ama kendisi bir doktor olarak gelme gereği duymamıştır" şeklinde konuşarak şunları söyledi:

"Sağlık çalışanlarının ekipman ihtiyaçları var ve onların güvenliği için bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Bunlar hiç dile getirilmemiştir. Manavgat’ın ihtiyacı olan tam donanımlı hastane yerine cezaevini niye yaptıklarını defalarca söyledik. Şimdiye kadar Manavgat’ın değerleri için sesi çıkmayan AKP Manavgat İlçe Başkanlığı ve milletvekilleri Manavgat’ın cezaevinden önce hastaneye ihtiyacı var. Bir zahmet gidip ziyaret edin hastanenin eksikliklerini ve yetersizliğini kendiniz görün.

Binlerce işsiz kalan turizm çalışanlarının ve emekçilerin sorunlarına çözüm bulun. Halk sizden çözüm istiyor.
Ayrıca büyük fedakarlıkla ve özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının korunma malzemelerine ihtiyacının olduğunu hatırlatır bir an önce bu ihtiyaçlarının karşılanması gerekir.

Tüm sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz." (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER