Fakülteler inşaat ihalesini Köroğlu kazandı

2020.04.01 12:54:12 / / 394 kez görüntülendi

Fakülteler inşaat ihalesini Köroğlu kazandı

Manavgat Üniversitesi’nin kurulmasına bir adım daha yaklaşıldı. Fakülteler inşaat yapım ihalesi açık azaltma ve pazarlık sonucunda, en düşük maliyet teklifi veren Köroğlu İnşaat Ltd. Şti. kazandı.

Manavgat Yüksek Öğrenim Vakfı fakülteler inşaat yapım ihalesini gerçekleştirdi. Açık azaltma ve pazarlık usulü ile yapılan ihaleyi, en düşük maliyet teklifi veren Kahraman Köroğlu Köroğlu İnşaat Ltd. Şti. firması kazandı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan MAYÖV yönetimi, “Değerli hayırseverimizin katkılarıyla yapılacak olan fakülteler inşaatı yapım ihalesi açık azaltma ve pazarlık usulü ile sonuçlandırıldı. Manavgat Yükseköğretim Vakfımızın onayı ile resmi sözleşmesi imzalanacak olan ihale en düşük maliyet teklifi veren Kahraman Köroğlu “KÖROĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ” lehine sonuçlanmıştır.

Dr. Yusuf Aydın başkanlığındaki ihaleyi MAYÖV Başkanımız Muammer Güneş, MASİAD Başkanımız Mücahit Tatar, Mustafa Kemal Kaya, Fatih Tatar Sedat öz, Raif Durmaz, Necdet Acar, Neriman Özen ve Proje Koordinatör Mühendisimiz MASİAD Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Cengiz ve Vakıf Avukatımız Erol Oğan ile beraber tamamladık. İhaleye katılan tüm değerli firmalarımıza, bu ağır sorumlulukta risk alan Karaman Köroğlu Beye teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki Allah’ın İzniyle bu sıkıntılı süreci aşacağız ve çok güzel günlerde Manavgat Üniversitesi’ni kuracağız” denildi.

SÖZLEŞME İMZALANDI

Resmi prosedürlerin tamamlanmasından sonra Köroğlu İnşaat Ltd. Şti adına Kahraman Köroğlu, MAYÖV adına ise MAYÖV Başkanı Muammer Güneş ve Yönetim Kurulu Üyesi Neriman Özen’in imzalarıyla inşaat yapım ihalesi sözleşmesi yapıldı. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER