CHP gençlik Kolları Başkanı Sarı, “Aday değilim”

2020.02.21 12:11:50 / / 169 kez görüntülendi

CHP gençlik Kolları Başkanı Sarı, “Aday değilim”

Manavgat CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sarı, yapılacak kongrede gençlik kolları başkanlığına aday olmayacağını açıkladı. Sarı, “Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımın görev sürecini doldurmuş bulunmaktayım ve pazar günü gerçekleştirilecek kongremizde aday olmadığımı tüm kamuoyuna bildiriyorum” dedi

Manavgat CHP Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sarı, yapılacak olan Gençlik Kolları kongresinde aday olmayacağını açıkladı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sarı, CHP Manavgat Gençlik Kolları Başkanlığı süresince yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte bir genel seçim ve bir yerel seçim olmak üzere 2 seçim süreci atlattıklarını belirterek, bu dönem aday olmayacağını söyledi. Sarı sözlerini şöyle sürdürdü:.

“Yerel seçimlerde Manavgat’ımızı tekrar sosyal demokrat belediyecilikle ve Şükrü Sözen başkanımızla buluşturduk. Seçim süreçleri yanı sıra genç kardeşlerimizle onlarca etkinlik düzenledik. 2 sene boyunca gururla taşıdığım Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımın görev sürecini doldurmuş bulunmaktayım ve pazar günü gerçekleştirilecek kongremizde aday olmadığımı tüm kamuoyuna bildiriyorum. Görev sürecimde yönetim kuruluma ve yanımda olan olmayan herkese teşekkür ediyorum.” (Haber: Tamer ERKİNER)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER