MASMO’da ruhsat töreni

2020.02.13 12:35:55 / / 265 kez görüntülendi

MASMO’da ruhsat töreni

Manavgat Serbest Muhasebeciler Odası (MASMO) 12 yeni üyesine düzenlenen bir törenle ruhsatlarını verdi. MASMO Başkanı Nezih Özgenç, genç meslektaşlarına meslek yaşamlarında başarılar diledi.

 

Manavgat Serbest Muhasebeciler Odası (MASMO) düzenlenen bir törenle 12 üyesine ruhsatlarını verdi. Konu ile ilgili açıklama yapan MASMO Başkanı Nezih Özgenç, 1990 yılında 28 üyeden oluşan temsilciliklerinin, o günün şartlarında kendi olanaklarıyla mesleği sahiplendiklerini ifade ederek, genç meslektaşlarına başarılar diledi.

Yeni ruhsat alanlarla MASMO’nun daha da güçlendiğini söyleyen Başkan Özgenç, “Aramızdan ayrılan tüm meslektaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Her geçen gün gelişen mesleğimiz 2014 yılında ilçemizde 250 üyemizle birlikte oda statüsüne kavuştu. Bugün odamız 394 üyesi, 75 stajyeri ve 500 Staja Başlatma Sınavına giren gençlerimizle birlikte her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Uzun eğitim, staj ve sınav sürecinden geçen genç meslektaşlarımız için bugün çok ama çok anlamlı.  Mali müşavirlik Sınavlarında başarı göstererek ruhsat almaya hak kazanarak aramıza katılan tüm meslektaşlarımızı kutluyorum. Aramıza katılan genç arkadaşlarımızla odamız olarak daha da güçlendik. Bugün aramızda olan tüm ailelerimize bizlere bugüne bizlere yapmış oldukları katkılardan, emeklerden dolayı sonsuz teşekkürler ediyoruz. Genç meslektaşlarımıza meslek yaşamlarında sonsuz başarılar diliyorum” dedi.   

12 Şubat 2020 Tarihinde MASMO Toplantı Salonu’nda  yapılan ruhsat teslim töreni ile ruhsatını alarak aramıza katılan yeni üyelerimizin  isimleri şöyle:

 

SMMM Volkan ŞİMŞEK, SMMM Melih ULUTÜRK, SMMM Ayşe BAKIR MASLAK, SMMM Okan YILMAZ, SMMM Bünyamin AYKANAT, SMMM Emel KAYIŞOĞLU, SMMM Cemile ÇALIŞIR, SMMM Gülsüm UYSAL, SMMM Mustafa KORUCU, SMMM Sedat SERİN, SMMM Mehmet Ali ÖZER  ve SMMM Merve TÜFENKÇİ. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER