CHP Antalya Başkan Adayı Bayar: “Hedefimiz 19 ilçeye CHP bayrağını dikmek”

2020.01.22 13:03:15 / / 269 kez görüntülendi

CHP Antalya Başkan Adayı Bayar: “Hedefimiz 19 ilçeye CHP bayrağını dikmek”

CHP Antalya İl Başkan Adayı Nusret Bayar, Manavgat CHP İlçe Örgütünü ziyaret etti. Manavgat İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, yönetim kurulu üyeleri ve il delegeleri ile bir araya gelen Nusret Bayar, “Bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü örgütümüze teşekkür ederiz. Birlikte yönetmeye geliyoruz. Hep birlikte başaracağız” dedi.

Yaklaşan İl Kongresi Öncesi seçim çalışmalarına ağırlık ve hız veren CHP Antalya İl Başkanı Adaylarından Nusret Bayar Manavgat İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar ve partililerle bir araya geldi. Antalya’nın tüm ilçelerini ziyaret eden Bayar, İlçe Başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz ce il delegelerimizle verimli bir toplantı gerçekleştirdik, yol haritamızı paylaştık. Nasıl bir il başkanı olacağımı, nasıl bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğimi anlattım” dedi.

Yerel ve genel seçimlerde herkesin içini yakan hatalar yapıldığını, yönetim boşluğunun ne demek olduğunu hep birlikte gördüklerini, bu boşluğu tabandan gelen güçle dolduracaklarını ifade eden Nusret Bayar, “Hedefimiz, Antalya’nın Türkiye haritası içindeki yerini kırmızıya boyamak, 19 ilçemizde de Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dikmektir” diye konuştu. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER