Örnek Mahallesi’ne kaldırım

2019-11-20 12:41:53 / / 150 kez görüntülendi

Örnek Mahallesi’ne kaldırım

Manavgat Belediyesi, Örnek Mahallesi 1502 numaralı sokakta kaldırım çalışması başlattı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat Belediyesi ekiplerimizin Örnek Mahalle’mizde ki kaldırım çalışmasının tamamlamasıyla birlikte öğrencilerimiz ve mahalle sakinlerimiz rahatlayacak” dedi.

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte öğrenciler ve vatandaşlar, güvenli ve kolay ulaşıma sahip olacak.

Yapılan hizmetin bölge halkına oldukça faydalı olacağını dile getiren mahalle sakinleri, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve belediye ekiplerine teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen halktan gelen istek ve talepleri en kısa sürede yerine getirdiklerini belirterek yapılan hizmetlerin çözüm odaklı olduğunu söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat Belediyesi ekiplerimizin Örnek Mahalle’mizde ki kaldırım çalışmasının tamamlamasıyla birlikte öğrencilerimiz ve mahalle sakinlerimiz rahatlayacak. Belediyemizin hizmetleri, büyüyen kentimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı olarak devam edecektir” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER