‘Mezuniyete mektup’ projesinde mektuplar teslim ediliyor

2019-11-07 11:46:28 / / 241 kez görüntülendi

‘Mezuniyete mektup’ projesinde mektuplar teslim ediliyor

Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi tarafından 3 yıl önce başlatılan ‘Mezuniyete Mektup’ projesine katılan öğrencilerin mektupları okul yöneticilerine teslim edildi. Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, “Üç buçuk yıl önce başlatmış olduğumuz ‘Mezuniyete Mektup’ projesi ilk uygulaması bu yıl sonlanıyor” dedi.

Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından 3 yıl önce Öger Ortaokulu’nda öğrencilerin hedeflerini ve ideallerini yazacakları ve mezuniyet tarihinden 1 hafta önce kendilerine verilecek olan ‘Mezuniyete Mektup’ projesi başlatıldı. Projeye katılan öğrenciler, gerek kendilerine, gerekse anne ve baba aile bireylerinin yanı sıra başka kişilere de mektup yazdı. Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’ne teslim edilen mektuplar, gereğinin yapılması için öğrencilerin okul yönetimine teslim edildi.

Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, “Üç buçuk yıl önce başlatmış olduğumuz ‘Mezuniyete Mektup’ projesi ilk uygulaması bu yıl sonlanıyor. Öger Ortaokulu 5’nci sınıflarla gerçekleştirdiğimiz proje çerçevesinde bu gün sekizinci sınıfta olan öğrenciler okula ilk girdikleri yıl beşinci sınıftayken Mezuniyete Mektup Projesi’ne katıldı. 5’nci sınıf öğrencileri mezuniyetlerinde verilmek üzere mektuplar yazdı. Bu mektupları anne, baba, ağabey, ablaya yazdıkları gibi kendilerine de yazanlar oldu. Bu mektuplar öğrencilerimiz mezun olmadan bir hafta önce kendilerine ya da yazmış oldukları bireylere iletilecek. Mektubunda yazmış olduğu ideallere en yakın olan öğrencimiz ödüllendirilecek” dedi.

Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, çeşitli nedenlerle okuldan ayrılmak zorunda kalan öğrencilerin mektuplarının, gittikleri okullarındaki okul yöneticilerine teslim edildiğini belirtti. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER