Manavgat Ülkü Ocakları’ndan Barış Pınarı Harekatı’na destek

2019-10-12 12:01:56 / / 540 kez görüntülendi

Manavgat Ülkü Ocakları’ndan Barış Pınarı Harekatı’na destek

Manavgat Ülkü Ocakları orta öğretim ve üniversite birimleri Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla toplandı. Yaklaşık 500 kişilik grup Ocak binasına Türk bayrağı ve harekata destek afişi astı.

 Manavgat Ülkü Ocakları Suriye sınırında başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek verdiklerini açıklayarak, Ocak Binasına Türk Bayrağı ve harekata destek afişi astı. Manavgat Ülkü Ocakları orta öğretim ve üniversite birimlerinden yaklaşık 500 kişi, özel harekat polislerinin okuduğu paylaşım rekorları kıran “Bizimleydi” şiirini büyük bir coşkuyla okuyarak, Suriye’deki kahraman ordumuza desteklerini ilettiler ve her daim hazırız mesajı verdiler.

 Şiirin okunması sırasında çevrede bulunan vatandaşlar alkışlayarak ülkü ocaklı gençlere destek verdi. Grup daha sonra ocak binasına geçerek fetih suresini okuyup Kahraman Mehmetçiklerimize dua etti. Günün sonunda açıklama yapan Manavgat Ülkü Ocakları başkanı Hakan Rehber, “Milletimizin bekası vatanımızın bölünmez bütünlüğü için Suriye’de olan kahraman Mehmetçiğimizin her daim yanında olduğumuzu bu uğurda bizlerinde gerektiğinde seve seve cepheye gidip gözümüzü kırpmadan canımızı feda edeceğimizi herkesin bilmesini istiyoruz. Allah kahraman ordumuzu muzaffer eylesin” dedi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER