Sözen, “Kadınlarımızın yaşamlarına dokunmaya devam ediyoruz”

2019-10-12 12:01:30 / / 390 kez görüntülendi

Sözen, “Kadınlarımızın yaşamlarına dokunmaya devam ediyoruz”

Manavgat Belediyesi “Torosların Kadınları Geziyor” projesinin bu yıl düzenlenen gezileri başladı. Toros Kadınları, Manavgat Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde ağırlandıktan sonra Antalya’da Akvaryum, Wild Park ve Atatürk Parkı’nı gezdi.

 

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen “Toros Kadınları Geziyor” projesinin bu yıl düzenlenen gezilerinin ilki gerçekleştirildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Kadınlarımızın yaşamlarına bir nebze de olsa renk katabildiysek ne mutlu bize” şeklinde konuştu.

Proje kapsamında Çeltikçi ve Ulukapı Mahalleleri’nden 70 kadın ilk olarak Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde ağırlandıktan sonra otobüslerle Antalya’ya götürüldü. Toros Kadınları Antalya’da Akvaryum, Wild Park ve Atatürk Parkı’nı gezerek gönüllerince bir gün yaşadı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Torosların Kadınları Geziyor” Projemizin bu yılki gezileri dün itibarıyla başladı. Kırsal mahallelerimizde günlük yaşam telaşı içinde gezmeye, görmeye, tanımaya fırsat bulamayan analarımıza ve bacılarımıza sunduğumuz bu projemizle, kadınlarımızın yaşamlarına dokunmaya çalışıyoruz. Projemizin 2. Yılının ilk gezisinde Çeltikçi ve Ulukapı Mahallelerindeki 70 kadınımızı önce Atatürk Kültür Merkezi’nde ağırladıktan sonra otobüslerle Antalya’daki dünyanın ikinci büyük merkezi olan Akvaryum ve Wild Park ile Atatürk Parkı’nı gezdirdik. Kadınlarımızın yaşamlarına bir nebze de olsa renk katabildiysek ne mutlu bize. Projemize katılan tüm kadınlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER