MAYDER’e  TV Star Festivali’nden büyük ödül

2019-10-12 12:00:52 / / 173 kez görüntülendi

MAYDER’e  TV Star Festivali’nden büyük ödül

Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği kuruluşunun 10. Yılında TV STAR Festivali’nde büyük ödülü kazandı. MAYDER Çocukları Grand Prik ödülü ile birlikte her dalda ödül almayı başardı.

Bu yıl kuruluşunun onuncu yılını kutlayan ve 10 yılda ülke sınırlarını aşan etkinliklere imza atarak kendinden söz ettiren Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği’ne (MAYDER) TV Star festivalinden büyük ödül geldi. Büyük ödülle birlikte MAYDER adeta tüm ödülleri toplayarak rekor kırdı. Her geçen gününü Manavgat sınırları dışına taşan ve düzenlediği her etkinlikle kendisinden söz ettiren MAYDER aynı zamanda kültür, sanat ve müzik dalında Manavgat’ı yurt dışında da en iyi tanıtan dernek olarak biliniyor. Yurt dışından ortak proje teklifleri alan MAYDER bu teklifleri iyi bir şekilde değerlendirmek istiyor.

MAYDER Başkanı Ezgi Bahçealtı, on yıl önce çıktıkları yol ile bugünü kıyasladıklarında çok büyük etkinliklere imza atarak Manavgat’ı en iyi biçimde temsil etmekten büyük gurur duyduklarını ifade ederek, “Bugüne dek kendilerine proje kapsamında destek olan paydaşlarımıza da yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLENLER

TV star festivalinde Mayder çocukları Grand Prix ödülü dahil her dalda ödül aldı. Siderus müzik stüdyo ( MAYDER çocuk korosu) Grand-Prix ödüllü Alisa Öter - Grand-Prix Derya Güneydoğu &Selim Orhan ( Latina Dans Duo) Grand-Prix Aleksandra Dmitrieva 1ci - piyano kategorisinde Derinsu Hazal Kaya 1ci vokal kategorisinde Deniz Ali Sahilli 2ci Vokal kategorisinde Elanur Gülgün 2ci Vokal kategorisinde ödüllere layık görüldüler. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER