İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden huzur toplantısı

2019-10-09 12:06:08 / / 182 kez görüntülendi

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden huzur toplantısı

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur toplantısı düzenlendi. Toplantıya, öğrenciler, öğretmenler, vatandaşlar ve muhtarlar katıldı.

Manavgat Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya, öğrenciler, öğretmenler, vatandaşlar ve muhtarlar katıldı. Toplantı, polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi, güvenlik ve asayiş konularında halkın tespit, değerlendirme ve beklentilerinin yanında doğrudan katılımın sağlanması, daha huzurlu bir yaşam alanı için ortak çalışmalar yapılabilmesi, ortaya çıkan problemlerin altında yatan nedenlerin bulunabilmesi, yeni suç yöntemleri ve bunlarla nasıl mücadele edileceği hakkında vatandaşların bilgilendirilmesi, vatandaşların şikayet ve sorunlarının, yerinde ve birebir iletişim kurularak değerlendirilip çözüm üretilebilmesi amacıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda şüpheli şahıslar, şüpheli paket, meydana gelmesi muhtemel terör olayları ilgili bilgilendirme yapıldı. Ayrıca ara sokaklarda terk edilen ve uzun zamandır aynı yerde bekleyen araçlar konusunda vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi vermesinin önemi belirtildi. Trafik kuralları konusunda bilgilendirme yapılan toplantıda trafik ışıklarının bulunmadığı yerlerdeki yaya geçitlerinde yayalara öncelik tanınması gerektiği anlatıldı.

Vatandaşların şikayet ve isteklerinin de dinlenildiği toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. (Haber Merkezi)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER