Belediye’den kamp öğrencilerine kariyer günleri

2019-07-12 12:41:00 / / 336 kez görüntülendi

Belediye’den kamp öğrencilerine kariyer günleri

Manavgat Belediyesi’nin “Haydi Gençler Kampa” projesi kapsamında uzak mahallelerden 12 günlük yaz kampı için gelen öğrenciler için Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Kariyer Günleri’nde Manavgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Halis Akkaya kendini ve mesleğini tanıttı.

 

Manavgat Belediyesi’nin “Haydi Gençler Kampa” projesi kapsamında uzak mahallelerden 12 günlük yaz kampı için gelen öğrenciler için Atatürk Kültür Merkezi’nde Kariyer Günleri düzenlendi.

 

Manavgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Halis Akkaya’nın kendini ve mesleğini tanıttığı Kariyer Günleri’ne Manavgat’ta Belediyesi’nin yaz kampına gelen 24’ü kız, 23’ü erkek öğrenci olmak üzere, 45 öğrenci katıldı. Öğrenciler arasında Konya’nın Tuzlukçu İlçesi’nden kampa katılan misafir öğrenciler de yer aldı. Altınkaya Zerk, Beşkonak, Namaras, Halitağalar, Doğançam, Yavrudoğan, Gündoğdu, Çolaklı, Sarılar Mahalle’lerinden yaz kampı için gelen öğrenciler, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Emine Çataltaş’ın moderatörlüğünde konuşan Halis Akkaya’yı can kulağıyla dinledi. Öğrenciler, kendisini ve mesleğini tanıttıktan sonra öğrencilere hayatta başarılı olmanın yolları konusunda önerilerde bulunan Akkaya’ya sorular da yöneltti. Halis Akkaya, “Hayatta başarılı olmanın tek yolu çalışmak, çalışmak, çok çalışmaktır. Her biriniz geleceğin yöneticilerisiniz. Ulu Önderimiz Atatürk’ün izinde, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak çok çalışmalısınız. Bu ülkenin sizin gibi akıllı, geleceği güzelleştirecek gençlere çok ihtiyacı var. Sizlerin her birinizin çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Umudumuz sizlerde” dedi. Kariyer Günleri’nin devam edeceği belirtildi.

 

 (Haber Merkezi)

 

 

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DA PAYLAŞ


+19
°
C
H: +22°
L: +18°
Manavgat
Çarşamba, 24 Ekim
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +20° +20° +18° +21° +22°
+19° +17° +16° + + +10°

GÜNCEL HABERLER